OBAVIJEST RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/CE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ ZA PEDAGOŠKU GODINU 2020./2021.

Roditelji/skrbnici djeteta koji imaju upisano dijete/cu u gradski dječji vrtić, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić blizu mjestu stanovanja.

Zainteresirani roditelji/skrbnici
pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju
OD 16. DO 27. OŽUJKA 2020. GODINE u dječji vrtić koji dijete/ca pohađa/ju (TAJNIŠTVO)

Komisija za upis djece rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga i kriterijima za prednost pri upisu.

Dana 8. travnja 2020. godine dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima.

Dijete/ca kojem/ima je odobren prijelaz bit će ispisana iz starog dječjeg vrtića s 31. kolovozom 2020. godine, a upisano/a u novi dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2020./2021. od 1. rujna 2020. godine.

ZAMOLBA ZA PRIJELAZ

© 2020 Vrtić Sunce. Sva prava pridržana.