O nama

Dječji vrtić “Sunce” svojim djelovanjem kao optimalna ustanova objedinjuje brigu o djeci predškolske dobi u vrtiću i jaslicama od prve godine života do polaska u školu.

Proces njege, odgoja i obrazovanja djece predškolske dobi u D.v. “Sunce” provodimo u 22 odgojne skupine na dvije lokacije na području Dupca i Poljanica.

Društvene promjene glede ustrojstva i gospodarske politike unose promjene u sve segmente zajednice, pa tako i u djelatnost društvene brige o djeci predškolske dobi.

Sa zadaćom unapređivanja djelatnosti i djelovanja vrtića nastojimo kroz mnoge aktivnosti omogućiti djeci zadovoljavanje potreba i razvoj u svim odgojno obrazovnim područjima.

Primarni odgojno-obrazovni program obogaćujemo sadržajima kulturne baštine i aktivnostima u folklornoj igraonici.

Provodimo program ranog učenja engleskog jezika.

Sportske aktivnosti, ritmiku i ples provodimo u obliku kraćih programa za djecu od treće godine do polaska u školu.

“Kada se na vodu pazi eko škola je na snazi”

S velikim ponosom pripadamo XII generaciji međunarodnih Eko-škola u Republici Hrvatskoj. Odgoj i obrazovanje za okoliš generacijama je u našem vrtiću, kroz mnoge projekte, eko-akcije te suradnju s roditeljima i društvenom sredinom,glavna vodilja k zajedničkom cilju: čuvanju okoliša, zdravom načinu življenja i stvaranju sretne zajednice.

© 2019 Vrtić Sunce. Sva prava pridržana.